ZAGG Speedport 67 Wall Charger iPad/iPhone/iPod punjač 67 W 1x USB-C® Power Delivery bijela utičnica, unutrašnje područj
- Kataloški br:
- 3474020 - 62
- Oznaka:
- 409909421
- EAN:
- 840056159396
- Kataloški br:
- 3474020 - 62
- Oznaka:
- 409909421
- EAN:
- 840056159396
ZAGG Speedport 67 Wall Charger iPad/iPhone/iPod punjač 67 W 1x USB-C® Power Delivery bijela utičnica, unutrašnje područj
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | iPad/iPhone/iPod punjač |
| Snaga | 67 W |
| Ulazi | 1x USB-C® |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazi | 1x USB-C® |
| Tip | Speedport 67 Wall Charger |
| Pogodno za | iPad iPhone MacBook Universal |
| Pogodno za | Apple |
| Određene značajke napajanja | GaN |
| Težina | 250 g |
| Duljina kabela | 2 m |
| Boja | bijela |
| Mjesto upotrebe | utičnica unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
Opis
Opis
Zaboravite na svoje glomazne punjače. Speedport 67 pruža do 67 W brzog punjenja za vaš prijenosni uređaj. GaN tehnologija povećava učinkovitost i brzinu punjenja, tako da dobivate puno snage u kompaktnoj kocki koja lako stane u vaš džep. Sada možete brzo napuniti bilo gdje gdje imate utičnicu.
Brzo punjenje od 67 W s USB-C PD: Speedport 67 pruža do 67 W brzog punjenja za vaš prijenosni uređaj. Može napuniti iPhone od 0 do 80% za 60 minuta.**
Tehnologija galijevog nitrida (GaN): GaN tehnologija ima veliki utjecaj na 5G uređaje i super brzo punjenje. Koristi visokoučinkovite unutarnje silicijske komponente za povećanje učinkovitosti punjenja u ultrakompaktnom obliku. Sada možete postići brže performanse punjenja u manjem punjaču.
Lagan, prijenosni punjač: Zahvaljujući GAN tehnologiji, Speedport 67 je znatno manji od većine drugih punjača. Toliko je lagan da lako stane u vašu torbu ili čak džep.
S euro utikačem i kabelom: Speedport 67 dolazi sa svime što vam je potrebno za punjenje. Ima europske utikače i kompaktan je pa lako stane u džep, a dolazi s 2 m USB-C na USB-C kabelom.
**Brzo punjenje putem USB-C PD **Na temelju 60-minutnog punjenja od 0% na iPhoneu pomoću Speedport 30 i Apple USB-C na Lightning kabela u usporedbi s 5W punjačem iz kutije. Rezultati se mogu razlikovati ovisno o konfiguraciji punjenja i uređaju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Brzo punjenje od 67 W s USB-C PD: Speedport 67 pruža do 67 W brzog punjenja za vaš prijenosni uređaj. Može napuniti iPhone od 0 do 80% za 60 minuta.**
Tehnologija galijevog nitrida (GaN): GaN tehnologija ima veliki utjecaj na 5G uređaje i super brzo punjenje. Koristi visokoučinkovite unutarnje silicijske komponente za povećanje učinkovitosti punjenja u ultrakompaktnom obliku. Sada možete postići brže performanse punjenja u manjem punjaču.
Lagan, prijenosni punjač: Zahvaljujući GAN tehnologiji, Speedport 67 je znatno manji od većine drugih punjača. Toliko je lagan da lako stane u vašu torbu ili čak džep.
S euro utikačem i kabelom: Speedport 67 dolazi sa svime što vam je potrebno za punjenje. Ima europske utikače i kompaktan je pa lako stane u džep, a dolazi s 2 m USB-C na USB-C kabelom.
**Brzo punjenje putem USB-C PD **Na temelju 60-minutnog punjenja od 0% na iPhoneu pomoću Speedport 30 i Apple USB-C na Lightning kabela u usporedbi s 5W punjačem iz kutije. Rezultati se mogu razlikovati ovisno o konfiguraciji punjenja i uređaju.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- GaN punjač Speedport 67
- Zidni adapter za europsku regiju
- 2-metarski USB-C na USB-C kabel za punjenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)