Acer Notebook Acer Swift X 36.8 cm (14.5 palac) AMD Ryzen AI 7 350 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz titan-siva NX.JA8
- Kataloški br:
- 3553933 - 62
- Oznaka:
- NX.JA8EG.00C
- EAN:
- 4711474629395
- Kataloški br:
- 3553933 - 62
- Oznaka:
- NX.JA8EG.00C
- EAN:
- 4711474629395
Acer Notebook Acer Swift X 36.8 cm (14.5 palac) AMD Ryzen AI 7 350 32 GB RAM 1 TB SSD njemačka, qwertz titan-siva NX.JA8
6,860.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,860.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 36.8 cm (14.5 palac)
- 2880 x 1800 Pixel
- AMD Ryzen AI 7
- 350
- maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X1 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Acer Swift X |
| Zaslon (cm) | 36.8 cm |
| Zaslon (inči) | 14.5 palac |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 7 |
| Procesor / model | 350 |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Microsoft Copilot + PC osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB microSD |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | titan-siva |
| Širina | 32.24 cm |
| Visina | 1.79 mm |
| Dubina | 22.74 mm |
| Težina | 1.57 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 36.8 cm (14.5 palac) |
Opis
Opis
Acer Swift X 14 AI kombinira performanse i mobilnost za profesionalne korisnike koji često putuju. S 14-inčnim OLED zaslonom s izvornom rezolucijom od 2880 x 1800, ovo prijenosno računalo pruža živopisne slike sa 100% DCI-P3 rasponom boja, idealnim za kreativne zadatke. 8-jezgreni AMD Ryzen AI 7 procesor s taktom od 2 GHz i turbo brzinom do 5 GHz osigurava nesmetan rad čak i zahtjevnih aplikacija. U kombinaciji s 32 GB LPDDR5X RAM-a i brzim SSD-om od 1,024 TB, performanse su optimizirane za multitasking i zahtjeve pohrane.
Mogućnosti povezivanja su opsežne, s više USB 3.0 i USB-C priključaka, HDMI izlazom i podrškom za Bluetooth 5.3, što omogućuje jednostavnu integraciju u bilo koji radni prostor. AI poništavanje buke i audio izlaz visoke rezolucije poboljšavaju korisničko iskustvo, osiguravajući jasne i zanimljive videopozive i sastanke. Acerove tehnologije PurifiedView i Purified Voice poboljšavaju kvalitetu videa i zvuka, osiguravajući da je svaka interakcija učinkovita i ugodna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Mogućnosti povezivanja su opsežne, s više USB 3.0 i USB-C priključaka, HDMI izlazom i podrškom za Bluetooth 5.3, što omogućuje jednostavnu integraciju u bilo koji radni prostor. AI poništavanje buke i audio izlaz visoke rezolucije poboljšavaju korisničko iskustvo, osiguravajući jasne i zanimljive videopozive i sastanke. Acerove tehnologije PurifiedView i Purified Voice poboljšavaju kvalitetu videa i zvuka, osiguravajući da je svaka interakcija učinkovita i ugodna.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)