Acer Notebook Acer Swift X 36.8 cm (14.5 palac) AMD Ryzen AI 9 365 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz titan-siva NX.JA9
- Kataloški br:
- 3553934 - 62
- Oznaka:
- NX.JA9EG.007
- EAN:
- 4711474629401
- Kataloški br:
- 3553934 - 62
- Oznaka:
- NX.JA9EG.007
- EAN:
- 4711474629401
Acer Notebook Acer Swift X 36.8 cm (14.5 palac) AMD Ryzen AI 9 365 32 GB RAM 2 TB SSD njemačka, qwertz titan-siva NX.JA9
8,230.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 36.8 cm (14.5 palac)
- 2880 x 1800 Pixel
- AMD Ryzen AI 9
- 365
- maks. 5 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X2 TB SSD;Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Acer Swift X |
| Zaslon (cm) | 36.8 cm |
| Zaslon (inči) | 14.5 palac |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor | AMD |
| Serija procesora | AMD Ryzen AI 9 |
| Procesor / model | 365 |
| Procesor | 2 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 2 TB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 2048 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Microsoft Copilot + PC osvjetljenje tipkovnice |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ USB microSD |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | titan-siva |
| Širina | 32.24 cm |
| Visina | 1.79 mm |
| Dubina | 22.74 mm |
| Težina | 1.57 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 36.8 cm (14.5 palac) |
Opis
Opis
Das Acer Swift X 14 AI kombiniert leistungsstarke Performance mit schlankem Design und ist damit die ideale Wahl für Profis und Kreative. Mit einem 14,5-Zoll-OLED-Display mit einer nativen Auflösung von 2880 x 1800 bietet dieses Notebook lebendige Farben und außergewöhnliche Bildschärfe. Ausgestattet mit einem AMD Ryzen AI 9-Prozessor, 32 GB LPDDR5X-RAM und einer dualen SSD-Konfiguration mit 2,048 TB können Nutzer schnelle Ladezeiten und effiziente Multitasking-Fähigkeiten erwarten. Zusätzliche Funktionen wie AI-Rauschunterdrückung mit drei Mikrofonen verbessern die Audioqualität, während eine IR-Kamera sichere Videokonferenzen unterstützt. Das Gerät bietet außerdem umfangreiche Anschlussmöglichkeiten, darunter HDMI- und USB4/USB-C-Anschlüsse, um die Kompatibilität mit verschiedenen Geräten zu gewährleisten. Mit einer leistungsstarken NVIDIA GeForce RTX 5070-Grafikkarte und einem präzisen Touchpad profitieren sowohl Gamer als auch Designer von einer flüssigen Leistung in grafikintensiven Anwendungen.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)