Acer Notebook TMP414RN-55-TCO-57LZ 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 5 225U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwe
- Kataloški br:
- 3414219 - 62
- Oznaka:
- NX.BF8EG.004
- EAN:
- 4711474543462
- Kataloški br:
- 3414219 - 62
- Oznaka:
- NX.BF8EG.004
- EAN:
- 4711474543462
Acer Notebook TMP414RN-55-TCO-57LZ 35.6 cm (14 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 5 225U 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwe
4,765.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, zaslon na dodir
- Intel® Core™ Ultra 5
- 225U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR5-RAM512 GB SSD;Intel® Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | TMP414RN-55-TCO-57LZ |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 225U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD priključak | PCIe NVM Express |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | čitač memorijske kartice priključak za docking station osvjetljenje tipkovnice višegestovna dodirna podloga TPM 2.0 modul kensington lock |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ Thunderbolt 4 USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 (gen. 1) USB 4 microSD slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | tablica plava boja |
| Širina | 312.9 mm |
| Visina | 18.89 mm |
| Dubina | 234.8 mm |
| Težina | 1.43 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska baterija (3 ćelije / 53 Wh) |
| Softver uključen u isporuku | Acer ProShield Plus Office: 1-mjesečna probna verzija po novom korisniku Microsoft 365. Potrebna je kreditna kartica |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
Opis
Opis
TravelMate P4 Spin 14 je ultimativno konvertibilno AI poslovno prijenosno računalo koje kombinira AI performanse, sigurnost poslovne razine i zapanjujući zaslon u izdržljivom i laganom kućištu. Njegova aktivna olovka spremna za garažu pruža dodatnu svestranost - savršena za produktivnost i kreativnost u pokretu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)