Acer Notebook TMP416-54-TCO-79UN 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255U 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwer
- Kataloški br:
- 3414228 - 62
- Oznaka:
- NX.BKCEG.005
- EAN:
- 4711474543332
- Kataloški br:
- 3414228 - 62
- Oznaka:
- NX.BKCEG.005
- EAN:
- 4711474543332
Acer Notebook TMP416-54-TCO-79UN 40.6 cm (16 palac) WUXGA Intel® Core™ Ultra 7 255U 32 GB RAM 1000 GB SSD njemačka, qwer
5,000.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,000.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 40.6 cm (16 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- IPS, LED pozadinsko osvjetljenje
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 5.2 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM1000 GB SSD;Intel® Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | TMP416-54-TCO-79UN |
| Zaslon (cm) | 40.6 cm |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | IPS LED pozadinsko osvjetljenje |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD priključak | PCIe NVM Express |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | čitač memorijske kartice osvjetljenje tipkovnice višegestovna dodirna podloga TPM 2.0 modul kensington lock Microsoft “Copilot” |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | HDMI™ Thunderbolt 4 USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 (gen. 1) microSD slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Podržane memorijske kartice | microSD |
| Boja | tablica plava boja |
| Širina | 359 mm |
| Visina | 19.15 mm |
| Dubina | 258 mm |
| Težina | 1.78 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska baterija (3 ćelije / 65 Wh) |
| Softver uključen u isporuku | Acer ProShield Plus Office: 1-mjesečna probna verzija po novom korisniku Microsoft 365. Potrebna je kreditna kartica |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 16 palac |
| Zaslon | 40.6 cm (16 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
Opis
Opis
TravelMate P4 16 je vrhunski poslovni laptop s umjetnom inteligencijom koji kombinira performanse pokretane umjetnom inteligencijom, sigurnost poslovne razine i zapanjujući zaslon u izdržljivom, laganom kućištu za neusporedivu produktivnost u pokretu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)