HellermannTyton MAGMB3-PA66/NDFEBR5-BK (25) postolje 151-04462 crna 25 kom.
- Kataloški br:
- 3477105 - 62
- Oznaka:
- 151-04462
- EAN:
- 4031026764887
- Kataloški br:
- 3477105 - 62
- Oznaka:
- 151-04462
- EAN:
- 4031026764887
HellermannTyton MAGMB3-PA66/NDFEBR5-BK (25) postolje 151-04462 crna 25 kom.
135.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Fleksibilni neodimijski magnet sa samoljepljivom stražnjom stranom
- 4-smjerni ulaz za kabelske vezice za bržu i fleksibilniju instalaciju
- Idealno za upotrebu na čeličnim površinama gdje se rupe ne mogu bušiti
- Pogodno za teške površine poput blago zaprljanih područja gdje ljepila ne uspijevaju
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | postolje |
| Materijal | poliamid 6.6 |
| Min. temperatura | -40 °C |
| Maks. temperatura | 85 °C |
| Boja | crna |
| Bez halogena | da |
| Sadržaj | 25 kom. |
| Proizvođač-br. dijela | 151-04462 |
| Širina | 19 mm |
| Visina | 4.3 mm |
| Dužina | 19 mm |
| Tip | MAGMB3-PA66/NDFEBR5-BK (25) |
Opis
Opis
Magnetski nosači i stezaljke inovativna su rješenja koja zadovoljavaju zahtjeve modernog upravljanja i montaže kabela. Kombinirajući jednostavnost korištenja i svestranost, nude praktičnu i učinkovitu alternativu tradicionalnim metodama pričvršćivanja. Bilo da se radi o dinamičnim radnim okruženjima ili privremenim instalacijama, ovi nosači i kopče nude prednosti koje ih izdvajaju od drugih opcija.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.