ICH čepovi za otvore 30205 1 St.
- Kataloški br:
- 584716 - 62
- Oznaka:
- 30205
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 584716 - 62
- Oznaka:
- 30205
- EAN:
- 2.05E+12
ICH čepovi za otvore 30205 1 St.
5.90 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
5.90 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonski medij | Komprimirani zrak |
| Dimenzije navoja | G1 / 2 |
| Proizvođač-br. dijela | 30205 |
| Maks. temperatura uređaja | 150 °C |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vanjski navoj | 1/2" |
| Materijal | mjed |
| Material (detalji) | Mesing prevučen niklom |
| Maks. pogonski tlak | 60 bar |
| Vrsta proizvoda | čepovi za otvore |