ICH čepovi za otvore 30207 1 St.
- Kataloški br:
- 584742 - 62
- Oznaka:
- 30207
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 584742 - 62
- Oznaka:
- 30207
- EAN:
- 2.05E+12
ICH čepovi za otvore 30207 1 St.
18.80 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
18.80 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonski medij | Komprimirani zrak |
| Dimenzije navoja | G1 |
| Proizvođač-br. dijela | 30207 |
| Maks. temperatura uređaja | 150 °C |
| Sadržaj | 1 St. |
| Vanjski navoj | 1" |
| Materijal | mjed |
| Material (detalji) | Mesing prevučen niklom |
| Maks. pogonski tlak | 60 bar |
| Vrsta proizvoda | čepovi za otvore |