Induktivni blizinski prekidač M12 u istoj razini PNP DataLogic IS-12-A1-S2
Kataloški br:
Oznaka:
95B061251
Oznaka:
95B061251
Main product image
1/2
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x D) 12 mm x 66.9 mm
Duljina
66.9 mm
Frekvencija prebacivanja
1000 Hz
Izlazi
PNP
Maksimalna temperatura
+70 °C
Materijal kućišta
Mjed
Materijalno vlasništvo
poniklano
Minimalna temperatura
-25 °C
Posebnosti
LED zaslon
Promjer
12 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
IS-12-A1-S2
IS-12-A1-S2
Tip montaže
Ispiranje
Udaljenost prebacivanja (maks.)
2 mm