Jonsbo C6MAXWHITE mini-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3474028 - 62
- Oznaka:
- C6MAXWHITE
- EAN:
- 6970620554389
- Kataloški br:
- 3474028 - 62
- Oznaka:
- C6MAXWHITE
- EAN:
- 6970620554389
Jonsbo C6MAXWHITE mini-tower kućište , kućište za igraće računalo, kućište za računala bijela
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Prijenosno mini kućište, do pet ventilatora, matične ploče do Micro-ATX-a, grafičke kartice do 335 mm i CPU hladnjaci do 170 mm visine, 1x 3,5-inčni ili 2,5-inčni pogon, s ručkom za nošenje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište |
| Kućište - dizajn | mini-tower |
| Boja | bijela |
| Prednje sučelje | audio Line-in audio Line-out |
| Unutarnji utori 6,4 cm (2,5") | 1 |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 1 |
| Širina | 202 mm |
| Visina | 295 mm |
| Dubina | 349 mm |
| Težina | 3450 g |
| Faktor oblika | ITX Micro-ATX |
| Broj USB tip A 3.0 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 202 x 295 x 349 mm |
Opis
Opis
Prijenosno mini kućište, do pet ventilatora, matične ploče do Micro-ATX formata, GPU do 335 mm i CPU hladnjaci do 170 mm visine
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kompaktna bijela mini torbica
- Do pet ventilatora i prozračna mrežica osiguravaju učinkovit protok zraka
- Podrška za matične ploče do Micro-ATX formata
- Prostor za grafičke kartice do 335 mm i CPU hladnjake visine do 170 mm
- Praktična ručka za nošenje i transport
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)