LEDmaxx USB2201 utičnica sa zaštitnim kontaktom bijela
- Kataloški br:
- 3451733 - 62
- EAN:
- 4.25135E+12
- Kataloški br:
- 3451733 - 62
- EAN:
- 4.25135E+12
LEDmaxx USB2201 utičnica sa zaštitnim kontaktom bijela
98.50 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
98.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- s 2x USB tipa A i C
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utičnica sa zaštitnim kontaktom |
| Nazivni napon | 250 V/AC |
| Nazivna struja | 16 mA |
| Vrsta montaže | fiksna montaža |
| Ugradbena dubina | 32 |
| Boja | bijela |
| dim. | (Š x V x D) 80 x 80 x 44 mm |
| Širina | 80 mm |
| Visina | 80 mm |
| Dubina | 44 mm |
| Izvedba | Obična kućna utičnica s dodatnim USB priključcima za punjenje |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Ova čisto bijela uzemljena utičnica ima jedan USB Type A i jedan USB Type C priključak s ukupnom izlaznom strujom od 3,5 A. Uklonjivi pojedinačni okvir omogućuje upotrebu u postojećim sustavima okvira s unutarnjom dimenzijom 55x55 mm. Inteligentni čip optimizira proces punjenja ovisno o spojenom uređaju, povećavajući učinkovitost. Zahvaljujući maloj dubini ugradnje od samo 32 mm, utičnica je posebno prostorno štedljiva i svestrana, bilo da se nalazi u dnevnom boravku, uredu, kafiću, salonu zračne luke ili hotelu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.