Megger MIT515/2-EU ESSENTIAL 5kV IRT 2024 PIP mjerač izolacije 5000 V, 10000 V 15 TΩ
- Kataloški br:
- 3451609 - 62
- Oznaka:
- 1016-080
- EAN:
- 5036175224199
- Kataloški br:
- 3451609 - 62
- Oznaka:
- 1016-080
- EAN:
- 5036175224199
Megger MIT515/2-EU ESSENTIAL 5kV IRT 2024 PIP mjerač izolacije 5000 V, 10000 V 15 TΩ
11,575.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11,575.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dvostruko kućište
- Upozorenja o naponu
- Mjerni vodovi
- Kompletan CertSuite Asset paket
- Neodvojivi ispitni terminali
- Unaprijed konfigurirani dijagnostički testovi
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mjerač izolacije |
| Ispitni napon | 5000 V10000 V |
| Mjerna funkcija | izolacijski otpor |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Mjerno područje otpora | 10 kΩ do 15 TΩ |
| Sučelja | USB Bluetooth® |
| Vrsta zaštite | IP40 IP65 (zatvoreno stanje) |
| dim. | (D x Š x V) 315 x 285 x 181 mm |
| Težina | 4.5 kg |
| Vrsta prikaza | digitalni |
| Frekvencija (maks.) | 65 Hz |
| Frekvencija (min.) | 45 Hz |
| Područje frekvencije | 45 Hz - 65 Hz |
| Izolacijski otpor (maks.) | 15 TΩ |
| Mjerno područje napona (maks.) | 660 V/AC660 V/DC |
| Mjerno područje napona (min.) | 30 V/AC30 V/DC |
| Kategorija mjerenja | CAT IV 600 V |
| Širina | 285 mm |
| Visina | 181 mm |
| Dužina | 315 mm |
Opis
Opis
RE-Act način rada za poboljšanu točnost i sigurnost
PI prediktivna funkcija (PIp)
Mjeri do 15 TΩ
Potiskivanje šuma do 3 mA
Jedinstveni dizajn s dvostrukim kućištem – dodatna zaštita za korisnika
Napajanje iz baterija ili mreže
Brzo punjenje litij-ionske baterije
Ovaj tekst je strojno preveden.
PI prediktivna funkcija (PIp)
Mjeri do 15 TΩ
Potiskivanje šuma do 3 mA
Jedinstveni dizajn s dvostrukim kućištem – dodatna zaštita za korisnika
Napajanje iz baterija ili mreže
Brzo punjenje litij-ionske baterije
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Model 2024 s DAR-om, PI-jem i PI-prediktorom
- Srednji naboj (3 mA) i srednji šum (3 mA)
Opseg isporuke
- Priloženi pribor
- Mrežni kabel
- Potvrda o kalibraciji
- Setovi ispitnih kabela
- Set mjernih kabela 3 kV, 3 x 3 m, s terminalima srednjeg tipa
- Set visokonaponskih mjernih kabela, 3 x 3 m, sa srednjim i velikim priključcima
- (samo MIT1015)
- Setovi ispitnih kabela od 1 kV
- Mjerni vrh s osiguračem i setom mjernih kabela
- Uređaj za ispitivanje upravljačkih krugova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.