Microsoft Surface Pro 11 256 GB platinasta Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Windows® 11 Pro 2880 x 1920 Pixel
- Kataloški br:
- 3400768 - 62
- Oznaka:
- EP2-20868
- EAN:
- 196388451999
- Kataloški br:
- 3400768 - 62
- Oznaka:
- EP2-20868
- EAN:
- 196388451999
Microsoft Surface Pro 11 256 GB platinasta Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Windows® 11 Pro 2880 x 1920 Pixel
8,140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel) WQXGA+
- Procesor: 266V (8 x )
- Radna memorija: 16 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 256 GB
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro 11 |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Razlučivost zaslona | WQXGA+ |
| Procesor / model | 266V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® |
| Boja | platinasta |
| Širina | 287 mm |
| Visina | 9.3 mm |
| Dubina | 209 mm |
| Težina | 872 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Vrijeme pogona (maks.) | 14 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Snaga punjenja (min.) | 15 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 45 W |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| frekvencija slike | 120 Hz |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Snaga | 39 W |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Web kamera | da |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 h | |
| 2 W | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| 14 h | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 2 | |
| 4 | |
| 2.2 GHz | |
| da | |
| 5 GHz | |
| da | |
| da | |
| 118 TOPs | |
| 48 TOPs | |
| 4 | |
| 3.7 GHz | |
| 2200 MHz | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)