Microsoft Surface Pro 11 Windows ® tablet računalo
- Kataloški br:
- 3391512 - 62
- Oznaka:
- EP2-08340
- EAN:
- 196388419326
- Kataloški br:
- 3391512 - 62
- Oznaka:
- EP2-08340
- EAN:
- 196388419326
Microsoft Surface Pro 11 Windows ® tablet računalo
4,475.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel)
- Procesor: X1P-64-100 (10 x 3.4 GHz)
- Radna memorija: 16 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 256 GB
- Operacijski sustav: Windows® 11 Home
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro 11 |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Procesor / model | X1P-64-100 |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 3.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 42 MB |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Qualcomm Adreno™ |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Home |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | USB-C® |
| Boja | platinasta |
| Širina | 287 mm |
| Visina | 9.3 mm |
| Dubina | 209 mm |
| Težina | 895 g |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 6290 mAh |
| Vrijeme pogona (maks.) | 14 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 3.4 GHz |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Snaga punjenja (min.) | 15 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 45 W |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 3:2 |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Snaga | 39 W |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| Web kamera | da |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
| Glasovni poziv | da |
| Rezolucija prednje kamere (numarička) | 12 MP |
| Magnetometar | da |
| Tehnologija Thunderbolt | da |
| Auto fokus | da |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Uspravni režim | da |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Uključen akumulator | da |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Lociranje pozicije | ne |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Integrisani čitač kartica | ne |
| Windows Hello funkcija | da |
| Broj USB4 Gen 3x2 portova | 2 |
| Osvetljenje za portrete | da |
| NPU performanse do | 45 TOPs |
| Asistirani GPS (A-GPS) | ne |
| Video-poziv | da |
| Broj mikrofona | 2 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 48 Wh |
| Senzor ambijentalnog osvetljenja | da |
| Akcelerometar | da |
| Žiroskop | da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)