Oracover 10-010-002 pokrovna tkanina Oratex (D x Š) 2 m x 60 cm bijela
- Kataloški br:
- 223182 - 62
- Oznaka:
- 10-010-002
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 223182 - 62
- Oznaka:
- 10-010-002
- EAN:
- 4.01614E+12
Oracover 10-010-002 pokrovna tkanina Oratex (D x Š) 2 m x 60 cm bijela
120.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
120.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š) 2 m x 60 cm |
| Boja | bijela |
| Dužina | 2 m |
| Širina | 60 cm |
| Serija | Oratex |
| Gramatura | 102 g/m² |
| Vrsta proizvoda | pokrovna tkanina |