Oracover 10-030-022 pokrovna tkanina Oratex (D x Š) 2 m x 60 cm cub žuta
- Kataloški br:
- 227052 - 62
- Oznaka:
- 10-030-022
- EAN:
- 4.01614E+12
- Kataloški br:
- 227052 - 62
- Oznaka:
- 10-030-022
- EAN:
- 4.01614E+12
Oracover 10-030-022 pokrovna tkanina Oratex (D x Š) 2 m x 60 cm cub žuta
145.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
145.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 1 St. |
| dim. | (D x Š) 2 m x 60 cm |
| Boja | cub žuta |
| Dužina | 2 m |
| Širina | 60 cm |
| Serija | Oratex |
| Gramatura | 82 g/m² |
| Vrsta proizvoda | pokrovna tkanina |