PCE Instruments vaga sa kukom Opseg mjerenja (kg) 5000 kg baterijski pogon metalna
- Kataloški br:
- 2452366 - 62
- Oznaka:
- PCE-DDM 5
- EAN:
- 4250348712981
- Kataloški br:
- 2452366 - 62
- Oznaka:
- PCE-DDM 5
- EAN:
- 4250348712981
PCE Instruments vaga sa kukom Opseg mjerenja (kg) 5000 kg baterijski pogon metalna
5,145.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjeri do 5.000 kg
- mala mrtva težina
- kompaktan dizajn
- dugo trajanje baterije
- Zaslon radija
- PEAK Hold funkcija
- Funkcija zbrajanja
- Mjerne jedinice: kg / t / lbs / N / kN
- Podesivi raspon gravitacije
- Uključeni okovi i transportna torbica
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Opseg mjerenja (kg) | 5000 kg |
| Vrsta proizvoda | vaga sa kukom |
| Zaslon | digitalni |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| Boja | metalna |
| dim. | (D x Š x V) 420 x 330 x 175 mm |
| Težina | 7610 g |
| Rezolucija težine | 2 kg |
| Širina | 330 mm |
| Visina | 175 mm |
| Dužina | 420 mm |
| Tip | PCE-DDM 5 |
| Određene značajke | može se kalibrirati |
Opis
Opis
Mobilna vlačna mjerna traka / raspon mjerenja do 5 t / funkcija PEAK / s daljinskim zaslonom / uključujući okovu i transportni kofer Vlačna mjerna traka serije PCE-DDM idealna je za provođenje pokretnih mjerenja napetosti, poput onih koje su izradili stručnjaci . Za izradu pločice za mjerenje napetosti korišteni su kvalitetni materijali. Unatoč velikom mjernom kapacitetu, oni omogućuju kompaktan dizajn s malom težinom. Remen za mjerenje napetosti isporučuje se s radio zaslonom i dva okova u transportnom koferu. Zanimljive funkcije remena za mjerenje napetosti su funkcija PEAK hold, funkcija zbrajanja i različite mjerne jedinice kao što su kg / t / lb / N ili kN. Remen za mjerenje vlačne sile prikladan je samo za vlačna mjerenja, drugi uređaji za mjerenje sile kao što je naš PCE-FB uređaj za mjerenje sile moraju se koristiti za ispitivanja tlaka.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (2)
- Esencijalni (2)