Petzl ARIA 1 LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 350 lm 110 h E069AA00
- Kataloški br:
- 3521373 - 62
- Oznaka:
- E069AA00
- EAN:
- 3342540840188
- Kataloški br:
- 3521373 - 62
- Oznaka:
- E069AA00
- EAN:
- 3342540840188
Petzl ARIA 1 LED svjetiljka za glavu baterijski pogon 350 lm 110 h E069AA00
150.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Robusna i vodootporna kompaktna svjetiljka za glavu za vidljivost u okolnom području. 350 lumena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 110 h |
| Napajanje | baterijski pogon |
| Baterije | 3 kom. |
| Boja | crna/žuta |
| Težina | 105 g |
| Radni napon | 4.5 V |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 110 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 12 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 70 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 10 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 45 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 350 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 7 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | plastika |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
S svjetlosnim tokom od 350 lumena, kompaktna naglavna svjetiljka ARIA® 1 posebno je dizajnirana za profesionalnu upotrebu u obrtništvu i održavanju. Robustan je i može izdržati udarce i padove. Nadalje, otporan je na prašinu i vodu, što ga čini pogodnim za korištenje u brojnim radnim situacijama. Čeona svjetiljka opremljena je jednim prekidačem za sve funkcije i stoga je jednostavna za korištenje. Širok, homogen snop svjetlosti nudi ugodnu vidljivost u okolnom području. Praktična svjetiljka može se pričvrstiti na glavu, oko vrata ili, zahvaljujući sustavima za montažu dostupnim kao dodatna oprema, na sve vrste kaciga. ARIA® 1 dolazi s tri baterije i kompatibilan je s CORE baterijom zahvaljujući HYBRID CONCEPT-u.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
3 x AAA baterije uključene.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)