Petzl ARIA 1R LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju , putem USB-a 450 lm E069CA00
- Kataloški br:
- 3521374 - 62
- Oznaka:
- E069CA00
- EAN:
- 3342540840072
- Kataloški br:
- 3521374 - 62
- Oznaka:
- E069CA00
- EAN:
- 3342540840072
Petzl ARIA 1R LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju , putem USB-a 450 lm E069CA00
230.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
230.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Robusna i vodootporna punjiva kompaktna naglavna svjetiljka za vidljivost u okolnom području. 450 lumena
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju putem USB-a |
| Boja | crna/žuta |
| Težina | 94 g |
| Radni napon | 3.6 V |
| Težina, napomena | uklj. punjiva baterija |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 110 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 7 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 75 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 10 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 45 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 450 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 7 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 100 lm |
| Materijal | plastika |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
S svjetlosnim tokom od 450 lumena, punjiva kompaktna naglavna svjetiljka ARIA 1R posebno je dizajnirana za profesionalnu upotrebu u obrtništvu i održavanju. Robustan je i može izdržati udarce i padove. Nadalje, otporan je na prašinu i vodu, što ga čini pogodnim za korištenje u brojnim radnim situacijama. Čeona svjetiljka opremljena je jednim prekidačem za sve funkcije i stoga je jednostavna za korištenje. Širok, homogen snop svjetlosti nudi ugodnu vidljivost u okolnom području. Praktična svjetiljka može se pričvrstiti na glavu, oko vrata ili, zahvaljujući sustavima za montažu dostupnim kao dodatna oprema, na sve vrste kaciga. ARIA® 1R dolazi s CORE baterijom, a zahvaljujući HYBRID CONCEPT-u može se napajati i s tri baterije.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
CORE baterija uključena.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)