Petzl PIXA R LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju 250 lm 12 h E120CA00
- Kataloški br:
- 3521382 - 62
- Oznaka:
- E120CA00
- EAN:
- 3342540846791
- Kataloški br:
- 3521382 - 62
- Oznaka:
- E120CA00
- EAN:
- 3342540846791
Petzl PIXA R LED svjetiljka za glavu pogon na punjivu bateriju 250 lm 12 h E120CA00
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Robusna, zatvorena i punjiva kompaktna naglavna svjetiljka za zahtjevne uvjete. 600 lumena (BOOST način rada)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Svjetlosni tok (područje) | 200 lm - 499.9 lm |
| Vrsta proizvoda | svjetiljka za glavu |
| Vrsta | LED |
| Vrijeme svijetljenja (maks.) | 12 h |
| Napajanje | pogon na punjivu bateriju |
| Boja | crna/žuta |
| Težina | 130 g |
| Radni napon | 3.6 V |
| Trajanje svijetljenja (maks.) | 12 h |
| Trajanje svjetlosti (nisko) | 2 h |
| Trajanje svjetlosti (srednje) | 6 h |
| Svjetlosni domet (maks.) | 65 m |
| Raspon osvjetljenja (niski) | 15 m |
| Raspon osvjetljenja (srednji) | 30 m |
| Svjetlosni tok (visok) | 250 lm |
| Svjetlosna snaga (min.) | 45 lm |
| Svjetlosna snaga (srednja) | 90 lm |
| Materijal | plastika |
| Gustoća vode | da |
Opis
Opis
PIXA R naglavna svjetiljka posebno je dizajnirana za zahtjeve industrije i održavanja. Robustan je, gust i otporan na određene kemikalije. Zbog toga je prikladan za intenzivnu i zahtjevnu upotrebu u profesionalnim primjenama. Praktično: Zahvaljujući uključenom sustavu za montažu SLOT ADAPT, PIXA R se može jednostavno pričvrstiti na kacigu. Čeona svjetiljka opremljena je jednim prekidačem za sve funkcije i stoga je jednostavna za korištenje. Rotacijski prekidač se može koristiti i dok nosite rukavice. PIXA R je punjiva i dolazi s CORE PRO baterijom (1250 mAh). Može se ukloniti i zamijeniti tako da osoba koja ga koristi može nastaviti svoj rad. Opremljen je tehnologijom CONSTANT LIGHTING koja osigurava trajno konstantan intenzitet svjetlosti. Sa svojih 600 lumena u BOOST načinu rada i trima uzorcima snopa (široki, kombinirani, fokusirani), PIXA R se prilagođava svim radnim situacijama. Međutim, PIXA R se ne smije koristiti u potencijalno eksplozivnim atmosferama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
CORE PRO baterija uključena.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)