Sygonix stolni ventilator 35 W (Ø x V) 335 mm x 400 mm crna oscilirajuća
- Kataloški br:
- 3452228 - 62
- Oznaka:
- SY-6904456
- EAN:
- 4064161489315
- Kataloški br:
- 3452228 - 62
- Oznaka:
- SY-6904456
- EAN:
- 4064161489315
Sygonix stolni ventilator 35 W (Ø x V) 335 mm x 400 mm crna oscilirajuća
115.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3 brzine koje se mogu odabrati rotacijskim prekidačem
- aluminijski motor
- Okrugla metalna baza
- 4 željezna krila sa spiralnom zaštitnom rešetkom
- Okretni dio ventilatora od 70°
- Retro dizajn
- Mrežni kabel 1,6 m
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stolni ventilator |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 335 mm |
| Snaga | 35 W |
| Protok zraka | 31.41 m³/min |
| Broj okretaja | 2.64 m/s |
| Razvoj buke | 58.3 dBA |
| Rešetka-Ø | 335 mm |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Okretni raspon maks. | 70 ° |
| Određene značajke ventilatora | oscilirajuća |
| dim. | (Ø x V) 335 mm x 400 mm |
| Težina | 2.9 kg |
| Dužina kabela | 1.6 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | ne |
| Jačina zvuka | 58,3 dBA |
| Razine brzine | 3 |
| Boja | crna |
| Potrošena snaga | 148 mA |
| Materijal | metal |
| Visina | 400 mm |
| Dužina | 33.5 mm |
| Dubina | 260 mm |
| Omjer usluga | 0.93 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Za zatvorene prostore
- Integrirana ručka
- Kompaktan dizajn za urede / kućne urede
Opseg isporuke
- Motor s kabelom za napajanje
- Zaštitna rešetka
- lopatice ventilatora
- Baza stalka
- Vijak za pričvršćivanje ventilatora
- 4x vijci za pričvršćivanje motora
- Vijci i matice za pričvršćivanje zaštitne rešetke
- Vijak za zaključavanje za bazu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.