Sygonix SY-6612932 vanjska dekorativna rasvjeta 1 W srebrna
- Kataloški br:
- 3306466 - 62
- Oznaka:
- SY-6612932
- EAN:
- 4064161341309
- Kataloški br:
- 3306466 - 62
- Oznaka:
- SY-6612932
- EAN:
- 4064161341309
Sygonix SY-6612932 vanjska dekorativna rasvjeta 1 W srebrna
46.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
46.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Hibridno niskonaponsko napajanje (12 V), opcionalno putem solarne energije ili mrežnog napona
- Robusna difuzna leća izrađena od stakla i nehrđajućeg čelika
- 30 cm kabel H05RN-F 2 x 0,75 mm (gumeni kabel)
- OO utikač zaštićen od obrnutog polariteta
- IP44
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjska dekorativna rasvjeta |
| Radni napon | 12 V/DC |
| Snaga | 1 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 120 lm |
| Ugardbeni Ø | 90 mm |
| Boja | srebrna |
| Materijal | staklo (prozirno) nehrđajući čelik |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| dim. | (Ø) 100 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Promjer | 100 mm |
| Duljina kabela | 30 cm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Jednostavna instalacija s niskim rizikom od strujnog udara; kablovi se mogu polagati izravno u uske spojeve.
- Štedi operativne troškove prilikom osvjetljavanja krajolika solarnom energijom
- Toplo bijela LED dioda (2700 K)
- Otvor za ugradnju: ø 90 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)
- Dodatni (2)