Sygonix SY-6612936 vanjska dekorativna rasvjeta LED LED 2 W crna
- Kataloški br:
- 3306468 - 62
- Oznaka:
- SY-6612936
- EAN:
- 4064161341323
- Kataloški br:
- 3306468 - 62
- Oznaka:
- SY-6612936
- EAN:
- 4064161341323
Sygonix SY-6612936 vanjska dekorativna rasvjeta LED LED 2 W crna
115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Hibridno niskonaponsko napajanje (12 V), opcionalno putem solarne energije ili mrežnog napona
- Kućište od nehrđajućeg čelika s PC filterom otpornim na UV zračenje
- 30 cm kabel H05RN-F 2 x 0,75 mm (gumeni kabel)
- IP44
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjska dekorativna rasvjeta |
| Radni napon | 12 V/DC |
| Broj žarulja | 30 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 2 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Svjetlosni tok | 250 lm |
| Boja | crna |
| dim. | (D x Š x V) 176 x 76 x 500 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 76 mm |
| Visina | 500 mm |
| Dužina | 176 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Jednostavna instalacija s niskim rizikom od strujnog udara; kabeli se mogu polagati izravno u uske spojeve.
- Štedi operativne troškove prilikom osvjetljavanja krajolika solarnom energijom
- Toplo bijela LED dioda (2700 K)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)
- Dodatni (2)