Sygonix SY-6612934 LED vrtna svjetiljka LED LED 1 W crna
- Kataloški br:
- 3306467 - 62
- Oznaka:
- SY-6612934
- EAN:
- 4064161341316
- Kataloški br:
- 3306467 - 62
- Oznaka:
- SY-6612934
- EAN:
- 4064161341316
Sygonix SY-6612934 LED vrtna svjetiljka LED LED 1 W crna
52.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
52.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Hibridno niskonaponsko napajanje (12 V), opcionalno putem solarne energije ili mrežnog napona
- Robusna difuzna leća izrađena od stakla i nehrđajućeg čelika
- Podesiva glava lampe
- 30 cm kabel H05RN-F 2 x 0,75 mm (gumeni kabel)
- Metalni šiljak za tlo
- OO utikač zaštićen od obrnutog polariteta
- IP44
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED vrtna svjetiljka |
| Radni napon | 12 V/DC |
| Broj žarulja | 15 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 1 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 250 lm |
| Određene značajke žarulje | s klinom za u zemlju |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Boja | crna |
| Materijal | staklo (prozirno) nehrđajući čelik |
| dim. | (Ø x V) 60 mm x 290 mm |
| Dužina kabela | 30 cm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Visina | 290 mm |
| Promjer | 60 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Jednostavna instalacija s niskim rizikom od strujnog udara; kabeli se mogu polagati izravno u uske spojeve.
- Štedi operativne troškove prilikom osvjetljavanja krajolika solarnom energijom
- Toplo bijela LED dioda (2700 K)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)
- Dodatni (2)