Sygonix SY-6796256 CEE utikač 63 A 5-polni 400 V/AC 1 kom.
- Kataloški br:
- 3398128 - 62
- Oznaka:
- SY-6796256
- EAN:
- 4064161474175
- Kataloški br:
- 3398128 - 62
- Oznaka:
- SY-6796256
- EAN:
- 4064161474175
Sygonix SY-6796256 CEE utikač 63 A 5-polni 400 V/AC 1 kom.
72.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
72.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Maks. struja 63 A
- Pogodno za kablove presjeka 6 - 16 mm²
- S pilotnim kontaktnim pinom
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CEE utikač |
| Nazivni napon | 400 V/AC |
| Nazivna struja | 63 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 63 A |
| Priključak A | vijčana spojka |
| Priključak B | muški konektor CEE 63 a 5-polni |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Boja | siva crvena |
| dim. | (D x Š x V) 250 x 116 x 116 mm |
| Dužina | 250 mm |
| Širina | 116 mm |
| Visina | 116 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Broj polova | 5 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- vijčani terminali
- IP67
Opseg isporuke
- CEE utikač
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)