Sygonix SY-6872550 zaključavanje 412 mm žuta
- Kataloški br:
- 3436275 - 62
- Oznaka:
- SY-6872550
- EAN:
- 4064161482583
- Kataloški br:
- 3436275 - 62
- Oznaka:
- SY-6872550
- EAN:
- 4064161482583
Sygonix SY-6872550 zaključavanje 412 mm žuta
170.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaključavanje |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 317 mm x 412 mm |
| Težina | 1.75 kg |
| Boja | žuta |
| Širina | 412 mm |
| Dužina | 317 mm |
| Dubina | 65 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.