Thermaltake Toughpower GT 0750W PC napajanje 750 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3334598 - 62
- Oznaka:
- PS-TPT-0750FNFAGE-3
- EAN:
- 4711475647343
- Kataloški br:
- 3334598 - 62
- Oznaka:
- PS-TPT-0750FNFAGE-3
- EAN:
- 4711475647343
Thermaltake Toughpower GT 0750W PC napajanje 750 W ATX 80 plus gold
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 750 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 750 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | crna |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 2.428 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| Izlazna snaga | 501 - 750 W |
| Pogonski napon | 100 - 240 V/AC |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)