Thermaltake Toughpower GT 850W PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3452017 - 62
- Oznaka:
- PS-TPT-0850FNFAGE-W
- EAN:
- 4711475648203
- Kataloški br:
- 3452017 - 62
- Oznaka:
- PS-TPT-0850FNFAGE-W
- EAN:
- 4711475648203
Thermaltake Toughpower GT 850W PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
415.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
415.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima da80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 850 W |
| Modularni | da |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| Boja | bijela |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm |
| Dubina | 140 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 2.432 |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 70.8 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 4pol. Molex | 4 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| 5pol. SATA | 6 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| Hlađenje | aktivno |
| +3,3 V/DC | 20 A |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| 0 - 40 °C | |
| 5 - 95 % | |
| 55 cm | |
| 70 cm | |
| 1 | |
| 100000 h | |
| 17 ms | |
| da | |
| 5 - 85 % | |
| da | |
| -40 - 70 °C | |
| 100 W | |
| 850 W | |
| 100 W | |
| 3.6 W | |
| 15 W |
Opis
Opis
Potpuno modularna serija Toughpower GT Snow dizajnirana je za učinkovitost 80 PLUS Gold i kompatibilna je sa standardima ATX 3.1. Modularno PCIe 12V-2x6 (12+4 pin) sučelje omogućuje učinkovit rad PCIe 12+4 pin grafičkih kartica.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- uklj. kabel za napajanje
- razni priključni kabeli
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)