Thicon Models 58500 Kompaktlader 1:14 električni RC funkcijski model komplet za sastavljanje
- Kataloški br:
- 2614500 - 62
- Oznaka:
- 58500
- EAN:
- 4260432976816
- Kataloški br:
- 2614500 - 62
- Oznaka:
- 58500
- EAN:
- 4260432976816
Thicon Models 58500 Kompaktlader 1:14 električni RC funkcijski model komplet za sastavljanje
6,980.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,980.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC funkcijski model |
| dim. | (D x Š x V) 286 x 148 x 150 mm |
| Vrsta motora | električni |
| Vrsta modelarstva | građevinsko vozilo |
| Težina | 3400 g |
| Skala | 1:14 |
| Izvedba modela | komplet za sastavljanje |
| Širina | 148 mm |
| Visina | 150 mm |
| Dužina | 286 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)