Tipkalo plosnat Crvena Eaton C22-DL-R-K01-24-P62 1 ST
Tehničke specifikacije
Boja proizvođača
crvena
Funkcije
pipajući
Instalacija Ø
22 mm
Maksimalna temperatura
+70 °C
Minimalna temperatura
-25 °C
Oblik
Okruglo
Osobitosti prekidača/gumba
ravan
Sklopna struja (maks.)
4 A
Sklopni napon
24 V DC/AC