Bosch Professional 1600A036Z6 EXBA18V-55 električni alaT-akumulator 18 V 5.5 Ah
- Kataloški br:
- 3473594 - 62
- Oznaka:
- 1600A036Z6
- EAN:
- 4053423341041
- Kataloški br:
- 3473594 - 62
- Oznaka:
- 1600A036Z6
- EAN:
- 4053423341041
Bosch Professional 1600A036Z6 EXBA18V-55 električni alaT-akumulator 18 V 5.5 Ah
13 %
475.00 KM545.00 KM
Štedite 70.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-13 %
475.00 KM545.00 KM
Štedite 70.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električni alaT-akumulator |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip | EXBA18V-55 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5.5 Ah |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Model | Other |
| Weight | 1020 g |
| Capacity | 5.5 Ah |
Opis
Opis
Baterija EXBA18V-55, Visokoučinkovita baterija EXBA18V-55 pruža maksimalnu snagu do 2000 W za zahtjevne primjene u kombinaciji s poboljšanim vremenom rada (na temelju internih laboratorijskih ispitivanja. Trenutačna maksimalna snaga s potpuno napunjenom novom baterijom). Njegove visokoučinkovite ćelije dizajnirane su za iznimne performanse, nudeći vrhunsku snagu i izvrsnu gustoću energije. S ojačanim, robusnim kućištem i izvrsnim upravljanjem toplinom zahvaljujući COOLPACK 2.0, EXBA18V-55 nudi dugi vijek trajanja i stoga je idealan za profesionalce kojima je potrebna izdržljivost i visoke performanse. EXBA18V-55 ima prošireni temperaturni raspon punjenja baterije od -10 °C do +55 °C kada se koristi s EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160. Ima 5-LED zaslon za razinu napunjenosti, preostali kapacitet i otkrivanje rizika od kvara. Kompatibilno s Bosch Professional 18V sustavom i međubrendnim savezom baterija AMPShare. Može se potpuno napuniti s EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160 za samo 31 minutu i teži samo 1,02 kg. Karton
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.