Bosch Professional 1600A036ZB EXBA18V-80 električni alaT-akumulator 18 V 8.0 Ah
- Kataloški br:
- 3473595 - 62
- Oznaka:
- 1600A036ZB
- EAN:
- 4053423341058
- Kataloški br:
- 3473595 - 62
- Oznaka:
- 1600A036ZB
- EAN:
- 4053423341058
Bosch Professional 1600A036ZB EXBA18V-80 električni alaT-akumulator 18 V 8.0 Ah
560.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
560.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električni alaT-akumulator |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Tip | EXBA18V-80 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 8.0 Ah |
| Ponovno punjenje | da |
| Veličina | poseban akumulator |
| Nominal voltage | 18.0 V |
| Model | Other |
| Weight | 1035 g |
| Capacity | 8.0 Ah |
Opis
Opis
Baterija EXBA18V-80, Snažna baterija EXBA18V-80 pruža do 120% više vremena rada za izvrstan kontinuirani rad čak i u teškim primjenama (u usporedbi s Professional GBA 18V 4.0Ah. Interno laboratorijsko ispitivanje. Brušenje mekog čelika s GWS 18V-15 S + ventilatorskom brusilicom, intervali od 30 s s pauzama od 5 s). Temelji se na naprednoj "tableless" tehnologiji ćelija za maksimalnu snagu do 2400 W (interni laboratorijski test, trenutna maksimalna snaga, potpuno napunjena, nova baterija). Konvencionalne baterije imaju ćelije s "više jezičaka" koje koriste samo dva jezička za provođenje energije. To stvara usko grlo koje povećava otpor baterije. Tehnologija beztabličnih ćelija uklanja ovo usko grlo. Umjesto samo dva strujna puta, nudi bezbroj paralelnih strujnih putanja. Rezultat: niži otpor, manje zagrijavanja, ekstremno vrijeme rada i maksimalne performanse. S ojačanim, robusnim kućištem, izvrsnim upravljanjem toplinom s COOLPACK 2.0 i tehnologijom ćelija "bez stola", EXBA18V-80 nudi dugi vijek trajanja i stoga je idealan za profesionalce kojima je potrebna izdržljivost i visoke performanse. EXBA18V-80 ima prošireni raspon temperature punjenja od -10 °C do +55 °C kada se koristi s EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160. Ima 5-LED zaslon za razinu napunjenosti s preostalim kapacitetom i detekcijom rizika od kvara. Kompatibilno s Bosch Professional 18V sustavom i međubrendnim savezom baterija AMPShare. Može se potpuno napuniti s EXAL18V2-320 ili EXAL18V-160 za samo 39 minuta i teži samo 1,04 kg. Karton
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.