Bose QuietComfort Earbuds In Ear slušalice bežični, Bluetooth® stereo bijela poništavanje buke, smanjivanje šuma mikrofo
- Kataloški br:
- 3448755 - 62
- EAN:
- 17817853439
- Kataloški br:
- 3448755 - 62
- EAN:
- 17817853439
Bose QuietComfort Earbuds In Ear slušalice bežični, Bluetooth® stereo bijela poništavanje buke, smanjivanje šuma mikrofo
595.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
595.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | In Ear slušalice |
| Određene značajke slušalica | kutija za punjenje vodoodbojne |
| Audio kanali | stereo |
| Prijenos | bežični Bluetooth® |
| Priključak za slušalice | USB-C® |
| functions | poništavanje buke smanjivanje šuma mikrofona |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 8.5 h |
| Boja | bijela |
| Težina | 70 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.7 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 3.2 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Duljina kabela | 0.3 m |
| Širina | 70.1 mm |
| Visina | 35.1 mm |
| Dubina | 48.3 mm |
| Varijanta trake za slušalice | u ušima |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Beskompromisan zvuk
Zbog toga svaki dan zvuči epski. NOVE Bose QuietComfort slušalice: Očekujte legendarni zvuk, vrhunsko poništavanje buke i dugotrajnu bateriju koja vas neće iznevjeriti – sve u malom, robusnom dizajnu koji je pravi udarac.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Zbog toga svaki dan zvuči epski. NOVE Bose QuietComfort slušalice: Očekujte legendarni zvuk, vrhunsko poništavanje buke i dugotrajnu bateriju koja vas neće iznevjeriti – sve u malom, robusnom dizajnu koji je pravi udarac.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 3 para uložaka za uši (S, M, L) i 3 para stabilizacijskih traka (S, M, L)
- Torbica za nošenje s funkcijom punjenja
- USB-C® kabel (A do C) (30 cm)
- Sigurnosno-tehnički list.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)