Brother tinta Brother LC521C - Cyan - original - Kisse original cijan LC521C
- Kataloški br:
- 3476106 - 62
- Oznaka:
- LC521C
- EAN:
- 4977766839204
- Kataloški br:
- 3476106 - 62
- Oznaka:
- LC521C
- EAN:
- 4977766839204
Brother tinta Brother LC521C - Cyan - original - Kisse original cijan LC521C
54.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
54.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Original
- Tiskarske boje: Cijan
- Vrsta isporuke: Pojedinačno pakiranje
- Ispis tinte u boji: 500 stranica
- Kompatibilnost marke: Brother
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tinta |
| Izvedba | original |
| Kratak broj | Brother LC521C - Cyan - original - Kisse |
| Proizvođač-br. dijela | LC521C |
| marka pisača | Brother |
| Prikladno za model | DCP-J1260W, DCP-J1310DW, DCP-J1313DW, DCP-J1360DW, DCP-J1460DW |
| Boja | cijan |
| Doseg stranica | 500 Stranica |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Dubina | 75 mm |
| Visina | 85 mm |
| Širina | 10 mm |
| Izvedba | Original |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Brother |
| Težina | 30 g |
Opis
Opis
Komentar
Navedeni broj stranica (ako je naveden) temelji se na procijenjenoj produktivnosti. Stvarna vrijednost ovisit će o ovisno o korištenom pisaču, ispisanim slikama i ostalim čimbenicima.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.