Lucci AIR Aria CTC LED stropni ventilator 65 W (Ø x V) 122 cm x 20 cm bijela s rasvjetom, sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 2612312 - 62
- Oznaka:
- 213001
- EAN:
- 9333509144069
- Kataloški br:
- 2612312 - 62
- Oznaka:
- 213001
- EAN:
- 9333509144069
Lucci AIR Aria CTC LED stropni ventilator 65 W (Ø x V) 122 cm x 20 cm bijela s rasvjetom, sa daljinskim upravljačem
765.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tihi, ali snažan AC motor s niskom potrošnjom energije
- Svijetla LED stropna svjetiljka s mogućnošću prigušivanja u 3 koraka
- Četiri ravna plastična krila promjera 122 cm
- Idealno za sobe do 20 m²
- Vrlo niska visina ugradnje od samo 20 cm (CTC = blizu stropa), tako da se savršeno integrira u ambijent prostorije
- Uklj. daljinski upravljač za neovisno upravljanje brzinama i svjetlom
- Prekidač za prebacivanje između ljetnog i zimskog rada nalazi se na kućištu
- Jednostavna instalacija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 122 cm |
| Snaga | 65 W |
| Protok zraka | 9360 m³/h |
| Broj okretaja | 24 U/min |
| Razvoj buke | 35 dBA |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | s rasvjetom sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 122 cm x 20 cm |
| Težina | 5.6 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Broj žarulja | 1 |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 24 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Boja | bezbojna |
| Kapacitet protoka zraka | 9360 m³/h |
| Materijal | plastika |
| Visina | 20 cm |
| Dužina | 1220 mm |
| Dubina | 1220 mm |
| Podnožak | utično uznožje (bez normativa) |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1220 mm |
Opis
Opis
Airfusion Aria CTC LED je visokokvalitetni stropni ventilator i istovremeno svijetla stropna svjetiljka marke Lucci Air. Uključuje daljinski upravljač za tri razine brzine i LED svjetlo koje se može prigušiti u tri razine. S promjerom od 122 cm, pogodan je za prostorije do 20 m². Aria ima vrlo nisku visinu ugradnje od samo 20 cm (CTC = blizu stropa), što je čini posebno popularnom za standardne stropove do 2,5 m, jer se doslovno priljubljuje uz strop. Funkcija ljeto-zima (kretanje naprijed i natrag) također je vrlo cijenjena. Ljeti, silazni protok zraka stvara osvježavajući povjetarac. U zimskim mjesecima smjer ventilatora može se jednostavno promijeniti radi učinkovitije distribucije zraka za grijanje – to vam čak štedi troškove grijanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)