Lucci AIR Aria CTC stropni ventilator 47 W (Ø x V) 122 cm x 20 cm bijela sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 2612294 - 62
- Oznaka:
- 212999
- EAN:
- 9333509144045
- Kataloški br:
- 2612294 - 62
- Oznaka:
- 212999
- EAN:
- 9333509144045
Lucci AIR Aria CTC stropni ventilator 47 W (Ø x V) 122 cm x 20 cm bijela sa daljinskim upravljačem
610.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
610.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tih, ali snažan AC motor s niskom potrošnjom energije
- Četiri ravna plastična krila promjera 122 cm
- Idealan za prostorije do 20m²
- Vrlo niska konstrukcijska visina od samo 20 cm (CTC = blizu stropa), tako da se savršeno uklapa u ambijent prostorije
- Uključuje daljinski upravljač za kontrolu 3 brzine
- Prekidač za ljetni i zimski rad nalazi se na kućištu
- Jednostavna instalacija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 122 cm |
| Snaga | 47 W |
| Protok zraka | 9360 m³/h |
| Broj okretaja | 240 U/min |
| Razvoj buke | 35 dBA |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 122 cm x 20 cm |
| Težina | 5 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 240 U/min |
| Razine brzine | 3 |
| Boja | bezbojna |
| Kapacitet protoka zraka | 9360 m³/h |
| Materijal | plastika |
| Visina | 20 cm |
| Dužina | 1220 mm |
| Dubina | 1220 mm |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1220 mm |
Opis
Opis
Airfusion Aria CTC je visokokvalitetni stropni ventilator Lucci Air - dizajnerske marke iz Australije. Uključuje daljinski upravljač za tri razine brzine. S promjerom od 122 cm, pogodan je za prostorije do 20 m². Aria ima vrlo nisku visinu ugradnje od samo 20 cm (CTC = blizu stropa), što je čini vrlo popularnom kod standardnih stropova do 2,5 m, jer se doslovno ugnijezdi uz strop. Vrlo je cijenjena i funkcija ljeto-zima (naprijed i unatrag). Ljeti strujanje zraka prema dolje stvara osvježavajući povjetarac. U zimskim mjesecima, smjer rada ventilatora može se jednostavno promijeniti za učinkovitiju distribuciju zraka za grijanje - čak štedite na troškovima grijanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)