Lucci AIR Aria CTC LED stropni ventilator 65 W (Ø x V) 122 cm x 20 cm crna s rasvjetom, sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 2612313 - 62
- Oznaka:
- 213002
- EAN:
- 9333509144076
- Kataloški br:
- 2612313 - 62
- Oznaka:
- 213002
- EAN:
- 9333509144076
Lucci AIR Aria CTC LED stropni ventilator 65 W (Ø x V) 122 cm x 20 cm crna s rasvjetom, sa daljinskim upravljačem
765.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
765.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Promjer | 122 cm |
| Snaga | 65 W |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Određene značajke ventilatora | s rasvjetom sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 122 cm x 20 cm |
| Težina | 5.6 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | F (A - G) |
| Rotirajući listovi | 4 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Razine brzine | 3 |
| Boja | bezbojna |
| Visina | 20 cm |
| Dužina | 0 mm |
| Podnožak | LED |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)