Mueller Electric BU-4150031006 koaksialni kabel SMA-utičnica SMA-utikač 0.15 m prozirna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3527432 - 62
- Oznaka:
- BU-4150031006
- Kataloški br:
- 3527432 - 62
- Oznaka:
- BU-4150031006
Mueller Electric BU-4150031006 koaksialni kabel SMA-utičnica SMA-utikač 0.15 m prozirna 1 kom.
45.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- SMA ženski (bulkhead) na SMA muški (ravni)
- Oklopljeni RG-316 kabel
- +DF98 pozlaćeni mesingani konektori
- Impedancija 50 oma
- Frekvencija: 0–6 GHz
- VSWR: maks. 1,25
- Radni napon (na razini mora): 335 volti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | koaksialni kabel |
| Priključak A | SMA-utičnica |
| Priključak B | SMA-utikač |
| Duljina kabela | 0.15 m |
| Boja | prozirna |
| Posebni priključci | ravan |
| Nazivni napon | 335 V |
| Temperaturni opseg | -65 - 150 °C |
| Kontaktni materijal | pozlaćen |
| Tip | BU-4150031006 |
Opis
Opis
RF koaksijalni konektor i kabelski sklop, SMA na SMA, pozlaćena SMA pregradna utičnica na ravni SMA utikač, oklopljeni, RG-316, 6"
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- BU-4150031006
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)