Dupli viličasti ključ 8 - 10 mm DIN 3110, ISO 10102 Hazet 450N-8X10
Kataloški br:
Oznaka:
450N-8X10
Oznaka:
450N-8X10
Duljina
140.1 mm
Materijal
Krom-vanadij čelik
Materijal (detalji)
Krom-vanadij čelik, kromiran
Širina po ravnima (metrički)
10 mm
8 mm
Vrsta proizvoda
Dvostruki viljuškasti ključ
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke