HP Series 7 Pro 27-inčni 4K konferencijski monitor – 727 pm
- Kataloški br:
- 3402220 - 62
- Oznaka:
- 8K135AA#ABB
- EAN:
- 197497774573
- Kataloški br:
- 3402220 - 62
- Oznaka:
- 8K135AA#ABB
- EAN:
- 197497774573
HP Series 7 Pro 27-inčni 4K konferencijski monitor – 727 pm
3,960.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,960.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 69,3 cm (27") LCD IPS crni
- 4K Ultra HD 3840 x 2160 piksela 16:9
- 60 Hz 5 ms 400 cd/m² 2000:1
- Tehnologija bez treperenja
- N 46 Z
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Boja | crna |
| Širina | 613.4 mm |
| Visina | 354 mm |
| Dubina | 75.5 mm |
| Težina | 7 kg |
| dim. | (Š x V x D) 613.4 x 354 x 75.5 mm |
| Dinamički kontrast | 10000000 : 1 |
| Stat. omjer kontrasta | 2000 : 1 |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 75.5 mm |
| Zaslon (cm) | 68.668 cm |
| Zaslon (inči) | 27 palac |
| Rezolucija prikaza | 3840 x 2160 Pixel |
| Format slike | 16:9 |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Razlučivost zaslona | UHD |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Mogućnost HDR-a | da |
| HDR format | HDR10 |
| Nagibni kut | -5/+20 |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ |
| Određene značajke | podesiva visina |
| Panel tehnologija | IPS LCD |
| Mikrofon | da |
| Visina uređaja (bez postolja) | 354 mm |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.3 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 46 W |
| Svjetloća | 400 cd/m² |
| Tip | Interno |
| Vrijeme reakcije | 5 ms |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Softver uključen u isporuku | HP-ov centar za prikaz; HP upravitelj zaslona |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Broj zvučnika | 4 |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Izlaz za slušalice | ne |
| Širina (bez stalka) | 613.4 mm |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 20 - 80 % |
| Opseg boja | 100 % |
| Dubina boje | 10 Bit |
| VESA montaža | da |
| RMS snaga | 12 W |
| Podešavanje visine | da |
| NVIDIA G-SYNC | ne |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 5 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-C | 2 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podesiva visina (maks.) | 15 cm |
| Pivot | da |
| Nivo zamagljivanja | 25 % |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 100 % |
| AMD FreeSync | ne |
| OSD ekran | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Slika u slici | da |
| USB napajanje | da |
| Horizontalni frekventni opseg | 30 - 140 kHz |
| 220V priključak | da |
| Tehnologija bez treperenja | da |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Dizajn bez rama | da |
| Infracrveni (IC) senzor | da |
| USB električno snabdevanje do | 100 W |
| Vodič za brzi početak | da |
| Broj Thunderbolt 4 portova | 2 |
| Broj uzvodnih USB Tip-C portova | 1 |
| Godina islaska na tržište | 2024 |
| Broj DisplayPort izlaza | 1 |
| Brzo punjenje | da |
| HDMI | da |
| HDCP | da |
| Megapiksel | 5 MP |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Daljinsko upravljanje | da |
| Radni opseg vlažnosti | 20 - 80 % |
| Okretanje | da |
| Težina paketa | 10.3 kg |
| Ugao kružnog kretanja | -90 - 90 ° |
| Ugrađena kamera | da |
| Podešavanje nagiba | da |
| Montažni nosači uključeni | da |
| Vertikalni frekventni opseg | 29 - 60 Hz |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 59.7 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 236 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 33.6 cm |
| Odvojivo postolje | da |
| Ugrađen KVM prekidač | da |
Opis
Opis
Inteligentna konferencijska iskustva: preoblikovanje stvarnosti
Ostavite odličan dojam uz ugrađenu umjetnu inteligenciju HP 27-inčnog 4K konferencijskog monitora. Inteligentna iskustva konferencija uvijek omogućuju produktivnu i visokokvalitetnu suradnju. Sve to na prekrasnom zaslonu s moćnim Thunderbolt™ 4.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ostavite odličan dojam uz ugrađenu umjetnu inteligenciju HP 27-inčnog 4K konferencijskog monitora. Inteligentna iskustva konferencija uvijek omogućuju produktivnu i visokokvalitetnu suradnju. Sve to na prekrasnom zaslonu s moćnim Thunderbolt™ 4.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)