Microsoft Surface Pro 10 256 GB platinasta Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Intel® Core™ Ultra 5 Windows® 11 P
- Kataloški br:
- 3335298 - 62
- Oznaka:
- EP2-26324
- EAN:
- 196388494064
- Kataloški br:
- 3335298 - 62
- Oznaka:
- EP2-26324
- EAN:
- 196388494064
Microsoft Surface Pro 10 256 GB platinasta Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) Intel® Core™ Ultra 5 Windows® 11 P
9,315.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9,315.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel) 120 Hz, zaslon na dodir
- Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 135U (12 x )
- Radna memorija: 32 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 256 GB SSD
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro 10 |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | 120 Hz zaslon na dodir |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 (serija 1) - 135U do 4,4 GHz / 12 MB predmemorije |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 135U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Medij pohrane | SSD |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Format SIM kartica | Nano SIM eSIM |
| Softver uključen u isporuku | Microsoft 365 Business Standard, Business Premium ili Microsoft 365 Apps (30-dnevno probno razdoblje), Microsoft 365 Apps (potrebna je licenca ili pretplata) |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | platinasta |
| Širina | 28.7 cm |
| Visina | 0.93 cm |
| Dubina | 20.86 cm |
| Težina | 879 g |
| Vrijeme pogona (maks.) | 19 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Snaga punjenja (min.) | 30 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 45 W |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Microsoft Surface Pro 10 for Business donosi napredne značajke za povećanu produktivnost i zabavu. Sadrži 13-inčni PixelSense Flow zaslon koji pruža žive boje i oštre detalje zahvaljujući rezoluciji 2880 x 1920, Adaptive Color i Dolby Vision IQ tehnologiji. Uređaj pokreće Intel Core Ultra 5 procesor s 12-jezgrenom arhitekturom i Intel AI Boost NPU koji mu omogućuje učinkovito rješavanje intenzivnih zadataka. Intel Arc Graphics glatko prikazuje grafiku za besprijekoran vizualni doživljaj. Dva USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 priključka kao i sučelja SurfaceConnect i Surface Keyboard osiguravaju lako povezivanje i nude fleksibilnost za sve profesionalne potrebe. Audio i video mogućnosti poboljšane su stereo zvučnicima kompatibilnim s Dolby Atmos, dvostrukim mikrofonima i kamerama visoke razlučivosti, opremljenim Windows Hello za sigurnu i praktičnu prijavu. Sve ove značajke upakirane su u tanak, lagan dizajn, što Surface Pro 10 for Business čini izvrsnim izborom za profesionalce koji traže snažan, prijenosan i siguran uređaj.
Lagan dizajn s TPM 2.0 za poboljšanu sigurnost
Dolby Atmos stereo zvučnici i dupli mikrofoni za poboljšani zvuk
USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 za široke mogućnosti povezivanja
Intel Core Ultra 5 procesor s 12-jezgrenom arhitekturom i Intel AI Boost NPU
13-inčni PixelSense Flow zaslon rezolucije 2880 x 1920 i Dolby Vision IQ
Mobilno i sigurno
S težinom od samo 879 g i dubinom od samo 0,93 cm, Surface Pro 10 for Business iznimno je mobilan. Opremljen je sigurnosnim čipom Trusted Platform Module (TPM 2.0) i podržava Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.3, osiguravajući sigurne i brze bežične veze.
Napredni audio i video
S Dolby Atmos kompatibilnim stereo zvučnicima i dual array mikrofonima, uređaj nudi vrhunsku kvalitetu zvuka i za zabavu i za profesionalne potrebe. 4K stražnja i 1080p prednja kamera, opremljene Windows Helloom, pružaju iznimnu jasnoću i praktičnost tijekom videokonferencije.
Svestrana povezivost
S dva USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 priključka, Surface Pro 10 for Business nudi svestrane mogućnosti povezivanja za periferne uređaje i zaslone. Integracija sučelja SurfaceConnect i Surface Keyboard proširuje mogućnosti uređaja i čini ga sveobuhvatnim alatom za profesionalce u pokretu.
Jaka izvedba
Intel Core Ultra 5 procesor s maksimalnom turbo brzinom od 4,4 GHz i 12-jezgrenom arhitekturom osiguravaju da se ovaj uređaj može učinkovito nositi sa zahtjevnim poslovnim aplikacijama. Integrirani Intel AI Boost NPU poboljšava performanse računala, dok Intel Arc Graphics osigurava glatku video reprodukciju i grafičko renderiranje.
Izuzetan prikaz
Microsoft Surface Pro 10 for Business ima 13-inčni PixelSense Flow zaslon s prirodnom razlučivošću od 2880 x 1920, osiguravajući oštre i detaljne slike. Sa značajkama kao što su Adaptive Color, Dolby Vision IQ i Corning Gorilla Glass 5, pruža impresivno iskustvo gledanja koje je i trajno i živahno. Svjetlina od 600 cd/m2 i antirefleksni premaz osiguravaju besprijekoran prikaz u svim uvjetima osvjetljenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Lagan dizajn s TPM 2.0 za poboljšanu sigurnost
Dolby Atmos stereo zvučnici i dupli mikrofoni za poboljšani zvuk
USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 za široke mogućnosti povezivanja
Intel Core Ultra 5 procesor s 12-jezgrenom arhitekturom i Intel AI Boost NPU
13-inčni PixelSense Flow zaslon rezolucije 2880 x 1920 i Dolby Vision IQ
Mobilno i sigurno
S težinom od samo 879 g i dubinom od samo 0,93 cm, Surface Pro 10 for Business iznimno je mobilan. Opremljen je sigurnosnim čipom Trusted Platform Module (TPM 2.0) i podržava Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.3, osiguravajući sigurne i brze bežične veze.
Napredni audio i video
S Dolby Atmos kompatibilnim stereo zvučnicima i dual array mikrofonima, uređaj nudi vrhunsku kvalitetu zvuka i za zabavu i za profesionalne potrebe. 4K stražnja i 1080p prednja kamera, opremljene Windows Helloom, pružaju iznimnu jasnoću i praktičnost tijekom videokonferencije.
Svestrana povezivost
S dva USB4/Thunderbolt 4/DisplayPort 2.1 priključka, Surface Pro 10 for Business nudi svestrane mogućnosti povezivanja za periferne uređaje i zaslone. Integracija sučelja SurfaceConnect i Surface Keyboard proširuje mogućnosti uređaja i čini ga sveobuhvatnim alatom za profesionalce u pokretu.
Jaka izvedba
Intel Core Ultra 5 procesor s maksimalnom turbo brzinom od 4,4 GHz i 12-jezgrenom arhitekturom osiguravaju da se ovaj uređaj može učinkovito nositi sa zahtjevnim poslovnim aplikacijama. Integrirani Intel AI Boost NPU poboljšava performanse računala, dok Intel Arc Graphics osigurava glatku video reprodukciju i grafičko renderiranje.
Izuzetan prikaz
Microsoft Surface Pro 10 for Business ima 13-inčni PixelSense Flow zaslon s prirodnom razlučivošću od 2880 x 1920, osiguravajući oštre i detaljne slike. Sa značajkama kao što su Adaptive Color, Dolby Vision IQ i Corning Gorilla Glass 5, pruža impresivno iskustvo gledanja koje je i trajno i živahno. Svjetlina od 600 cd/m2 i antirefleksni premaz osiguravaju besprijekoran prikaz u svim uvjetima osvjetljenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)