Microsoft Surface Pro 10 WiFi 256 GB crna Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) 3.6 GHz Intel® Core™ Ultra 5 Window
- Kataloški br:
- 3132998 - 62
- Oznaka:
- ZDT-00022
- EAN:
- 196388256723
- Kataloški br:
- 3132998 - 62
- Oznaka:
- ZDT-00022
- EAN:
- 196388256723
Microsoft Surface Pro 10 WiFi 256 GB crna Windows ® tablet računalo 33 cm (13 palac) 3.6 GHz Intel® Core™ Ultra 5 Window
6,065.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,065.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 33 cm 13 palac (2880 x 1920 Pixel) LED pozadinsko osvjetljenje
- Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 135U (12 x 3.6 GHz)
- Radna memorija: 16 GB LPDDR5X
- Kapacitet memorije: 256 GB SSD
- WiFi
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Windows ® tablet računalo |
| Model | Surface Pro 10 |
| Zaslon (cm) | 33 cm |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Osobine prikaza | LED pozadinsko osvjetljenje |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1920 Pixel |
| Format prikaza | 3:2 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5-135U |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor / model | 135U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Procesor | 3.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Medij pohrane | SSD |
| Rezolucija integrirane kamere | 10.5 Megapiksela |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Određene značajke tablet računala | WiFi |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| NFC (Near Field Communication) | da |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | USB 4 Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth NFC |
| Boja | crna |
| Širina | 287 mm |
| Visina | 9.3 mm |
| Dubina | 208.6 mm |
| Težina | 879 g |
| Vrijeme pogona (maks.) | 19 h |
| Zaslon (inči) | 13 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 12 x 3.6 GHz / max. 4.4 GHz |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Zaslon | 33 cm (13 palac) |
| Tipkovnica | opcijsko |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Referenca ekološkog znaka | EPEAT |
Opis
Opis
Računalo s umjetnom inteligencijom za tvrtke. Dizajniran za svestranost.
Surface Pro 10 pruža vrhunske performanse u sigurnom, laganom uređaju koji se prilagođava svakom načinu na koji radite i briše granice između hardvera i softvera. Surface Pro 10 prilagođava se svakom načinu na koji radite, dajući zaposlenicima prednosti računala s umjetnom inteligencijom za poboljšana Microsoft Copilot iskustva i izvanredne poslovne mogućnosti putem integriranih AI motora.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)