Phaesun PF-Underseat-12-100H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 100 Ah 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451001 - 62
- Oznaka:
- 340570
- EAN:
- 4250730220803
- Kataloški br:
- 3451001 - 62
- Oznaka:
- 340570
- EAN:
- 4250730220803
Phaesun PF-Underseat-12-100H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 100 Ah 1 kom.
2,310.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet od 100 Ah u posebno niskom dizajnu
- Posebno dizajniran za ugradnju ispod suvozačevog sjedala
- Integrirano grijanje – siguran rad do -20 °C
- Bluetooth omogućen – praktično praćenje putem aplikacije
- Mala težina
- Klasa zaštite IP65 – otporna na prašinu i prskanje vode
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | specijalni akumulatori |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| dim. | (Š x V x D) 175 x 188 x 355 mm |
| Napon | 12.8 V/DC |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 100 Ah |
| Maks. struja punjenja | 50 A |
| Struja izbijanja (maks.) | 150 A |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 188 mm |
| Dubina | 355 mm |
| Težina | 12.6 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PF-Underseat-12-100H |
| Ponovno punjenje | da |
Opis
Opis
Posebno razvijena za ugradnju ispod suvozačevog sjedala koja štedi prostor, ova baterija nudi puni kapacitet od 100 Ah uz težinu od samo 10,2 kg. Integrirani grijač omogućuje sigurno i učinkovito punjenje čak i na temperaturama do -20 °C – savršeno za zimsko kampiranje ili alpske ture. Uparena s modernim Bluetooth nadzorom, ova litijeva baterija pouzdan je suputnik za sve koji žele biti samodostatni čak i u hladnoj sezoni.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)