Phaesun PF-Underseat-12-150H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 150 Ah 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451002 - 62
- Oznaka:
- 340571
- EAN:
- 4250730220810
- Kataloški br:
- 3451002 - 62
- Oznaka:
- 340571
- EAN:
- 4250730220810
Phaesun PF-Underseat-12-150H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 150 Ah 1 kom.
3,000.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,000.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet od 150 Ah (1920 Wh) – veća samodostatnost za kampere
- Kompaktan, ravan dizajn za podnu ugradnju
- Integrirano grijanje za zimski rad
- Integrirano praćenje Bluetootha i aplikacija
- Robusno kućište sa zaštitnom klasom IP62
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | specijalni akumulatori |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| dim. | (Š x V x D) 175 x 188 x 355 mm |
| Napon | 12.8 V/DC |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 150 Ah |
| Maks. struja punjenja | 75 A |
| Struja izbijanja (maks.) | 200 A |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 188 mm |
| Dubina | 355 mm |
| Težina | 15.6 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PF-Underseat-12-150H |
| Ponovno punjenje | da |
Opis
Opis
Za one kojima je potrebno više energije u pokretu: Sun Save 12-150 H kombinira visoki kapacitet s ravnim dizajnom – savršen za podnu ugradnju. Sa 150 Ah, nudi dovoljno snage za dulje vrijeme neaktivnosti bez vanjskog izvora napajanja. Integrirano grijanje, praćenje putem aplikacije i visoke struje punjenja/pražnjenja čine je snažnom litijevom baterijom za mobilne česte korisnike i solarne sustave u kamperima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)