Phaesun PF-Underseat-12-310H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 310 Ah 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451004 - 62
- Oznaka:
- 340575
- EAN:
- 4250730220858
- Kataloški br:
- 3451004 - 62
- Oznaka:
- 340575
- EAN:
- 4250730220858
Phaesun PF-Underseat-12-310H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 310 Ah 1 kom.
4,985.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,985.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ogroman kapacitet: 310 Ah / 3968 Wh
- Za dugoročne kampere, visokoučinkovite sustave i kombi prijevoz
- Vršna struja pražnjenja od 900 A
- Funkcija grijanja
- Integrirano praćenje Bluetootha i aplikacija
- Do 6000 ciklusa punjenja pri 80% dubine pražnjenja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | specijalni akumulatori |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| dim. | (Š x V x D) 288 x 190 x 355 mm |
| Napon | 12.8 V/DC |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 310 Ah |
| Maks. struja punjenja | 155 A |
| Struja izbijanja (maks.) | 200 A |
| Širina | 288 mm |
| Visina | 190 mm |
| Dubina | 355 mm |
| Težina | 30.1 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PF-Underseat-12-310H |
| Ponovno punjenje | da |
Opis
Opis
S ogromnim kapacitetom od 310 Ah i gotovo 4 kWh iskoristive energije, Sun Save 12-310 H je pravi snažni akumulator – napravljen za stalne kampere, samodostatne sustave i sve koji ne žele praviti kompromise. Unatoč svojim performansama, ostaje dovoljno kompaktan za podnu ugradnju. Baterija pruža visoke struje punjenja i pražnjenja, može se upravljati putem aplikacije i opremljena je funkcijom grijanja – jedno od najmoćnijih litijevih rješenja na tržištu za mobilne energetske sustave.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)