Phaesun PF-Underseat-12-200H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 200 Ah 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451003 - 62
- Oznaka:
- 340573
- EAN:
- 4250730220834
- Kataloški br:
- 3451003 - 62
- Oznaka:
- 340573
- EAN:
- 4250730220834
Phaesun PF-Underseat-12-200H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 200 Ah 1 kom.
3,565.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet od 200 Ah za posebno visoke zahtjeve
- Integrirano grijanje – može se koristiti od -20 do +50 °C
- Kompatibilno sa solarnim, sustavima za punjenje i upravljanje energijom
- Bluetooth sučelje i praćenje aplikacija
- Robustan, podpultni dizajn s IP62 zaštitom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | specijalni akumulatori |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| dim. | (Š x V x D) 316 x 152 x 357 mm |
| Napon | 12.8 V/DC |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 200 Ah |
| Maks. struja punjenja | 100 A |
| Struja izbijanja (maks.) | 200 A |
| Širina | 316 mm |
| Visina | 152 mm |
| Dubina | 357 mm |
| Težina | 21.5 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PF-Underseat-12-200H |
| Ponovno punjenje | da |
Opis
Opis
Ako puno putujete, potrebna vam je energija – i potrebna vam je pouzdano. S kapacitetom od 200 Ah i inteligentnim upravljanjem baterijom, 12-200 H nudi sve što vam je potrebno za samostalno putovanje. Integrirani grijač štiti od problema s punjenjem zimi, dok klasa zaštite IP62 osigurava sigurnost čak i u teškim klimatskim uvjetima. Idealno za kampere koji putuju sa solarnim sustavima ili snažnim uređajima i ne žele riskirati.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)