Phaesun PF-Underseat-12-100LCD specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 100 Ah 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451000 - 62
- Oznaka:
- 340555
- EAN:
- 4250730220650
- Kataloški br:
- 3451000 - 62
- Oznaka:
- 340555
- EAN:
- 4250730220650
Phaesun PF-Underseat-12-100LCD specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 100 Ah 1 kom.
1,810.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,810.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet 100 Ah pri 12,8 V (1280 Wh)
- Kompaktni dizajn s LCD zaslonom
- Integrirani Bluetooth – prikaz i praćenje putem aplikacije
- Idealna kao plug-and-play zamjena za AGM/Gel baterije
- Nema sustava grijanja – pogodno za blage uvjete rada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | specijalni akumulatori |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| dim. | (Š x V x D) 172 x 215 x 330 mm |
| Napon | 12.8 V/DC |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 100 Ah |
| Maks. struja punjenja | 50 A |
| Struja izbijanja (maks.) | 150 mA |
| Širina | 172 mm |
| Visina | 215 mm |
| Dubina | 330 mm |
| Težina | 11.5 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PF-Underseat-12-100LCD |
| Ponovno punjenje | da |
Opis
Opis
Sun Save 12-100 LCD je savršen izbor za sve koji traže modernu i kompaktnu litijevu bateriju s inteligentnim upravljanjem. S kapacitetom od 100 Ah, pouzdano napaja vašu elektroniku u vozilu i, zahvaljujući kompaktnim dimenzijama, može se lako integrirati u kampere. Integrirani LCD zaslon i Bluetooth sučelje omogućuju preciznu kontrolu statusa punjenja, napona i temperature u bilo kojem trenutku – praktično putem aplikacije ili izravno na uređaju. Idealno za kampere koji žele maksimalnu kontrolu u malom prostoru.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)