Phaesun PF-Underseat-12-180H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 180 Ah 1 kom.
- Kataloški br:
- 3451005 - 62
- Oznaka:
- 340572
- EAN:
- 4250730220827
- Kataloški br:
- 3451005 - 62
- Oznaka:
- 340572
- EAN:
- 4250730220827
Phaesun PF-Underseat-12-180H specijalni akumulatori LiFePO 4 12.8 V/DC 180 Ah 1 kom.
3,475.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,475.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet od 180 Ah s energijom od 2304 Wh
- Visoka kontinuirana struja pražnjenja: do 200 A
- Uključena funkcija grijanja i Bluetooth nadzor
- Idealno za solarne sustave i visokoučinkovite potrošače
- Kompaktan i učinkovit
- Klasa zaštite IP62 – otporna na sve vremenske uvjete
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | specijalni akumulatori |
| Tehnologija | LiFePO 4 |
| dim. | (Š x V x D) 175 x 188 x 355 mm |
| Napon | 12.8 V/DC |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 180 Ah |
| Maks. struja punjenja | 90 A |
| Struja izbijanja (maks.) | 200 A |
| Širina | 175 mm |
| Visina | 188 mm |
| Dubina | 355 mm |
| Težina | 18 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | PF-Underseat-12-180H |
| Ponovno punjenje | da |
Opis
Opis
S kapacitetom od 180 Ah i vršnom strujom do 600 A, ova baterija pruža ne samo izdržljivost već i snagu. Bilo da se radi o kompresorskom hladnjaku, inverteru ili aparatu za kavu – ova baterija vam pruža pouzdanu energiju. Kombinacija robusne LiFePO₄ tehnologije, integriranog grijanja, Bluetooth nadzora i dugog vijeka trajanja čini 12-180 H idealnim izborom za terenska vozila, samodostatne kampere ili komunalna vozila s visokim energetskim potrebama.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Raspon napona 10,0 - 14,6 VDC
- Priključak A / M8
- Grijanje
- Ciklusi 6000
- Bluetooth sučelje
- IP65
- serijska/paralelna veza 4S4P
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)